Wyszukiwarka
Omnires Y bateria prysznicowa miedź szczotkowana Y1240CPB
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Omnires Y bateria prysznicowa miedź szczotkowana Y1240CPB
Kolekcja OMNIRES Y zachwyca czystą linią i nieskazitelną formą, będącą wyrazem pasji w dążeniu do ideału. Inspirację i podstawę dla projektu stanowił kształt koła. Ponadczasowy, perfekcyjnie dopracowany wzór stworzony w duchu minimalizmu daje maksymalne możliwości aranżacyjne. Bateria została wyposażona w najwyższej jakości głowicę ceramiczną, a jej korpus został wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu.
Miedź szczotkowana jest szlachetnym wykończeniem o ciepłej czerwonobrązowej barwie i satynowej powierzchni. Powłoka została wykonana w zaawansowanej technologii PVD.
Dane techniczne
| Sposób montażu baterii | Natynkowa |
| Seria | Y |
| Kolor | Miedź szczotkowana |
| Sposób regulacji baterii | Mieszacz |
| Gwarancja producenta | 5 lat |
| Głowica | Ceramiczna |
| Nr katalogowy | Y1240CPB |

Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.