Omnires SWITCH bateria kuchenna do podłączenia zestawu filtrującego nikiel SW9057NI
Cena regularna:
2 230,00 zł
towar niedostępny
dodaj do przechowalniOpis
Omnires SWITCH bateria kuchenna do podłączenia zestawu filtrującego nikiel SW9057NI
Bateria kuchenna OMNIRES SWITCH łączy minimalistyczne, oparte na wyważonych proporcjach wzornictwo z praktyczną funkcjonalnością dostarczając wodę zwykłą oraz filtrowaną. Wyraziste, precyzyjnie karbowane detale pozwalają na intuicyjne użytkowanie wskazując dwa niezależne punkty otwarcia wody: zwykłej na mieszaczu i filtrowanej na końcu wylewki - wystarczy przekręcić umieszczony na niej pierścień, by napełnić szklankę szybkim strumieniem wody pitnej.
Bateria jest dostępna z kompletem uniwersalnych przyłączy do podłączenia dowolnego zestawu filtrującego montowanego w standardowej szafce pod zlewozmywak.
Produkt został wykonany z wysokogatunkowego mosiądzu oraz wyposażony w najwyższej jakości głowicę ceramiczną z technologią COLD START. Dzięki temu strumień do mycia rąk i naczyń domyślnie otwierany jest na wodzie zimniej, co pozwala oszczędzać energię i zużycie gorącej wody. Pionowa pozycja startowa mieszacza pozwala na montaż baterii blisko ściany bez konieczności martwienia się o przestrzeń niezbędną do jego przekręcania w celu otwarcia źródła wody.
Nikiel jest industrialnym wykończeniem o srebrzystej barwie i satynowej, szczotkowanej powierzchni. Powłoka została wykonana w zaawansowanej technologii PVD.
- obrotowa dwudrożna wylewka z funkcją wody filtrowanej (funkcja dostępna po podłączeniu do zestawu filtrującego)
- w komplecie: podłączenia do zestawu filtrującego w rozmiarach G ½", ⅜" oraz ¼"
- głowica ceramiczna z technologią COLD START
- zasięg wylewki: 22,6 cm
- wysokość wypływu wody: 25,5 cm
- całkowita wysokość baterii: 44,5 cm
- maksymalna grubość blatu: 3,5 cm
Dane techniczne
Sposób montażu baterii | Stojąca |
Seria | Switch |
Kolor baterii | Nikiel |
Sposób regulacji baterii | Mieszacz |
Głowica | Ceramiczna |
Zasięg wylewki | 22,5 cm |
Nr katalogowy | SW9057NI |
Wyciagana wylewka | Nie |