DZIAŁ OBSŁUGI SPRZEDAŻY

Poniedziałek-Piątek 10-17  tel. 579-075-494 e-mail: sklep@ceralux.pl

W dniu 31 Maja sklep nieczynny , zamówienia będą realizowane od 3 Czerwca.

Producenci

Znak towarowy SVIS DESIGN powstał w firmie S.V.I.S. a.s. w odpowiedzi na wzrost wymagań klientów dotyczących dalszej czeskiej produkcji w zakresie wyposażenia łazienek.

Firma S.V.I.S. Trade a.s. od momentu powstania w 1995 roku, stała się znanym producentem i dystrybutorem armatury do wody i gazu, w szczególności złączek - mosiężnych, żeliwych i spawalniczych.

Pod koniec 2019 roku wykonaliśmy na zamówienie pierwszą drewnianą umywalkę. Od tamtej pory w firmie rozwinęła się produkcja umywalek. Powstało więcej drewnianych umywalek, postanowiliśmy nazwać każdy rodzaj umywalki według gwiazdy w naszym Układzie Słonecznym. U nas znajdziesz umywalki NOVA, TERRA, SIRIUS, ORION.

W 2020 roku mieliśmy niepowtarzalną okazję do współpracy z VŠB -TUO (Uniwersytet Techniczny Ostrawa), a konkretnie z Wydziałem materiałow budowlanych i diagnostyki budowlana i tak powstało kolejne piękne dzieło, tym razem w formie umywalki "betonowej". Dlaczego „beton”? Bo opracowali dla nas wspaniali profesorowie i studenci unikalny materiał, który spełnia wszystkie wymagania dotyczące umieszczenia umywalki betonowej w lazience, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji form do kształtek żeliwnych bylismy w stanie wyprodukować i dopracować szczegóły techniczne do produkcji form do umywalek betonowych.

Już w 2021 roku rozpoczęliśmy produkcję zleceniową umywalek betonowych i drewnianych. Został stworzony znak towarowy SVIS DESIGN. Wszystko to we Vsetinie.

Jeśli więc naprawdę szukasz produktu w 100% czeskiego i jednocześnie wyjątkowości w swojej łazience, SVIS DESIGN to właściwy wybór dla Ciebie.

SVIS DESIGN

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl